سوالات متداول هاست وارز

سوالات متداول هاست وارز:

1) آیا در هاست وارز امکان ایمیل مارکتینگ وجود دارد؟

پاسخ: وارز بودن یک هاست ارتباطی به امکان ایمیل مارکتینگ نداشته و برای ایمیل مارکتینگ شما باید سیستم های اختصاصی ایمیل انبوه را داشته باشید. در هاست وارز کاربران محدودیت متداول ارسال ایمیل مانند سایر هاست های لینوکس یا ویندوز را دارند.

2) آیا با خرید هاست وارز رنک سایت من کاهش پیدا میکند؟

پاسخ: با استفاده از هاست وارز کوچکترین اتفاقی برای رنک سایت شما پیش نخواهد آمد.

3) آیا با خرید هاست وارز ایمیل های من اسپم خواهد شد؟

پاسخ: با خرید هاست وارز هیچ مشکلی برای ایمیل های شما پیش نخواهد آمد و در صورتی که قبل از خرید هاست وارز دامنه شما جزو اسپمر ها نباشد پس از این هم مشکلی پیش نخواهد آمد.

4) آیا می توان نرم افزارهای قفل شکسته ایرانی را روی هاست وارز بهسازان هاست نصب کرد؟

پاسخ: هاست وارز بهسازان هاست فقط قوانین کپی رایت بین المللی را نادیده میگیرد و در صورتی که قوانین کپی رایت داخل کشور رعایت نگردد در صورت داشتن شاکی یا حکم دادگاه ارائه سرویس متوقف میگردد.

5) آیا با داشتن حکم دادگاه خارج از کشور سایت وارز غیر فعال میگردد؟

پاسخ: در صورتی که حکم دادگاه خارجی برای غیرفعال شدن یک سایت صادر شود حتی در صورتی که سایت در سرور ایران باشد هم باید سایت غیر فعال گردد چون در اینصورت با دستور پلیس بین الملل آدرس دامنه سایت جزو سایتهای غیر قانونی قرار خواهد گرفت و ایمیل های دامنه غیر فعال میگردد.

6) آیا سرعت هاست وارز پایین است؟

پاسخ: سرعت هاستهای وارز بهسازان هاست بسیار بالا و به دلیل استفاده از سخت افزارهای حرفه ای و قوی سرعت این سایتها بسیار مناسب می باشد.

7) آیا امنیت هاست وارز پایین است؟

پاسخ : کلیه هاستهای وارز بهسازان هاست دارای آنتی ویروس، آنتی مالور ، مونیتور آنلاین امنیت سایت و فایروال می باشند و امنیت سایتها بسیار بالا می باشد و تفاوتی با هاستهای عادی ندارند.
  • 1 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

مقالات مربوطه

هاست وارز چیست؟

هاست وارز اصطلاحا به هاست هایی گفته میشه که شرکت میزبان سایت و دیتاسنتر قوانین کپی رایت را رعایت...

Powered by WHMCompleteSolution